Firma „TOTAL-CARE” jest firmą handlową, działającą na rynku od lat. Powstała w celu stworzenia na rynku polskim i zagranicznym profesjonalnych produktów w przystępnych dla konsumentów cenach. Na każdym etapie ich powstawania zadbaliśmy o najwyższą jakość. Współpraca z doświadczonymi producentami oraz perfekcyjnie dopracowane receptury sprawiają, że jesteśmy gotowi konkurować z najlepszymi na rynku. Sukcesywny rozwój naszej firmy oraz zadowolenie klientów mobilizują nas do wyznaczania sobie kolejnych celów i konsekwentnego dążenia do ich realizacji.

Nasza oferta składa się z produktów z różnych serii przedstawionych poniżej.

AUTO-CARE: Chemia motoryzacyjna dla właścicieli i kierowców samochodów.
BIKE-CARE: Profesjonalne produkty czyszczące oraz smary do rowerów.
BIKE-TOOLS: Profesjonalne narzędzia do serwisowania rowerów, a także zestawy naprawcze do opon.
TECHNICAL-CARE: Chemia techniczna dla warsztatów, serwisów i majsterkowiczów.
COMPUTER-CARE: Środki do pielęgnacji sprzętu elektronicznego i komputerowego.
HOME-CARE: Preparaty do stosowania w domu, a także perfumy marki Monelle.
FISHING-CARE: Produkty dla miłośników wędkowania.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


  1. Klient może w ciągu 10 dni od dnia wydania produktu - zgodnie z art. 7 Ustawy z dnia 2.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów - odstąpić od Umowy Sprzedaży bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie.

  2. Warunkiem koniecznym do rozpoczęcia procedury zwrotu jest pisemne zgłoszenie zwrotu (osobiście lub pocztą elektroniczną na adres sklep@total-care.pl), zawierające imię i nazwisko nabywcy lub osoby zgłaszającej, jej adres do korespondencji, numer dokumentu zakupu, datę zakupu, nazwę towaru.

  3. W przypadku odstąpienia od umowy Klient zobowiązany jest do odesłania na własny koszt zakupionych produktów w oryginalnym opakowaniu wraz z dowodem zakupu. Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzony, dotyczy to także opakowania.

  4. Należność za zwrócony produkt Klient otrzyma przelewem na wskazany w oświadczeniu numer rachunku bankowego. Koszty dostawy i odesłania produktu nie podlegają zwrotowi.

  5. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. OK, zgadzam się.